Кандидатка у нардепи по вінницькому округу обвінчалась зі своїм чоловіком

Кандидатка у нардепи по вінницькому округу обвінчалась зі своїм чоловіком

10.09.2019 Новости


У Instagram артистка і політична діячка оприлюднила знімки з церемонії вінчання. На них вона в весільній сукні. “Ми це зробили!”, – додала вона короткий підпис.

Зауважимо, що зі своїм коханим Олександром співачка вінчалася в одній з церков Києва.

Про своє особисте життя Анастасія Приходько не говорить публічно. У 2013 році артистка розписалася зі своїм другим чоловіком Олександром, від якого в 2015-му народила сина. Можливо, зараз пара вирішила зміцнити свій союз у церкві. У Приходько також є старша дочка, яку вона народила від абхазького бізнесмена Нуріка Кухілави. З ним зірка також вінчалася в церкві.

Для вінничан співачка вже добре знайома, адже під час парламентських виборів балотувалась по округу №11 від партії “Батьківщина”. Але за неї проголосували лише 4,44 % віннчиан, переміг Максим Пашковський від ЗЕ…

Валентина Лісова

Кандидатка у нардепи по вінницькому округу обвінчалась зі своїм чоловіком Кандидатка у нардепи по вінницькому округу обвінчалась зі своїм чоловіком


Джерело статті: “https://33kanal.com/news/kandidatka-u-nardepi-po-vinnickomu-okrugu-obvinchalas-zi-svoyim-cholovikom.html”