У Китаї застосовують 5G для розпізнавання облич у метро

У Китаї застосовують 5G для розпізнавання облич у метро

10.09.2019 Новости

Технологія оплати проїзду через розпізнавання облич працює завдяки 5G. Пасажирам не потрібно показувати квиток або QR-код на телефоні, достатньо просканувати своє обличчя на планшеті, що розміщений на турнікеті.Вапгон китайського метро в Шеньжень


У місті Шеньчжень в Китаї почали тестувати систему, яка розпізнає обличчя людей та автоматично списує плату за проїзд, пише гонконгська газета The South China Morning Post, передає Громадське.

Перехожі у демонстраційній зоні на станції Футянь зможуть побачити інформацію про себе на окремому екрані — там будуть фотографії облич з камер спостереження, їхня стать, вік і тривалість перебування у метро.

Наразі система працює у тестовому режимі, проте сама технологія не нова. У Шанхаї та Пекіні вже використовують штучний інтелект та розпізнавання облич, щоб регулювати дорожній рух та знаходити порушників.Наші інтереси:

Приклад контролю, який вже переходить межу.Джерело статті: “https://www.ar25.org/article/u-kytayi-zastosovuyut-5g-dlya-rozpiznavannya-oblych-u-metro.html”