"На рівні кращих робіт Заходу": Каменських підкорила мережу кліпом до нової іспаномовної пісні (відео)

"На рівні кращих робіт Заходу": Каменських підкорила мережу кліпом до нової іспаномовної пісні (відео)

14.02.2020 Новости

Трек вона записала в дуеті з іспанським співаком Juan Magan.

Кліп опублікований на каналі Каменських в YouTube / знімок екрану

Українська співачка Настя Каменських, вона ж NK, випустила кліп на нову іспаномовну пісню під назвою Lollipop. Трек вона записала в дуеті з іспанським співаком Juan Magan.

Об этом сообщает Роспрес

Кліп опублікований на каналі співачки в YouTube.

"Велика гордість попрацювати з Juan Magan, який визнаний у всьому світі за його вагому роль у розвитку жанру "Pop Latino", — зазначила Каменських.

"Не дарма стільки часу чекали на цей шедевр. Настя ви молодчинка! Продовжуйте в тому ж ритмі, і Греммі буде ваш", "Кліп на рівні кращих робіт Заходу. Присутня справжня естетика. Немає куп грошей, оголених тіл, машин, безглуздих понтів і награного пафосу. Просто потрясно. Спасибі величезне за всі зусилля", "Чергова бомба від NK", "Мова незрозуміла, але від цього пісня, гірше не стала. Образи Насті, просто вогонь. Яка гарна", — похвалили користувачі нову роботу Каменських.

Хуан Мануель Маган Гонсалес — іспанський продюсер, співак, реміксер і ді-джей електронної танцювальної музики, визнаний у всьому світі за його внесок у категорію музики "Pop Latino".Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/lite/kino/10873961-na-rivni-krashchih-robit-zahodu-kamenskih-pidkorila-merezhu-klipom-do-novoji-ispanomovnoji-pisni-video.html”