Актуальна весна: 6 трендових варіантів квіткових принтів

Актуальна весна: 6 трендових варіантів квіткових принтів

08.04.2020 НовостиУ центрі уваги весняного сезону 2020 року перебувають різні варіанти квіткових принтів. Пропонуємо 6 найбільш трендових варіацій на весняно-літній період цього року.

Об этом сообщает РуспресПольові квітиНіжний малюнок, який відмінно виглядає на легких сукнях з тонкими бретельками. Такий образ виглядає романтично і жіночно.


У стилі хусткиЗаконодавці моди також пропонують більш креативний варіант квіткового принта. Таким чином, дизайнери поєднують кілька різних малюнків в одному предметі гардеробу. Речі нагадують принти на хустках і виглядають свіжо.


Квіткові патерниЩе один тренд весни 2020 року, який нікого не залишить байдужим. Варто відзначити, що флористичні патерни відмінно виглядають і на сукнях, і на спідницях, і на блузках.


ТрояндиВеликі чи дрібні малюнки з трояндами також будуть актуальні в цьому році. Такий принт робить образ більш драматичним, але при цьому жіночним і стильним.


ЖивописУ новому сезоні дизайнери звертаються до теми мистецтва і надихаються картинами знаменитих художників. Придивіться до принтів в стилі імпрессіонізму і сюрреалізму.


Тропічні малюнкиЯскравий варіант з’явився в колекціях Valentino і Dolce & Gabbana. При цьому, принт використовують не тільки для круїзних лінійок, а й для більш повсякденних образів.


Флористичні малюнки це не єдині варіанти, які будуть в моді цієї весни.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/style/67180”