Шмигаль розповів, чому українцям під час локдауну заборонено купувати шкарпетки

Шмигаль розповів, чому українцям під час локдауну заборонено купувати шкарпетки

13.01.2021 НовостиПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, що під час локдауну забороняється купувати непродовольчі товари, щоб населення було менш мобільним і менше часу проводило у магазині.

Об этом сообщает Устав


Про це він сказав під час засідання уряду, – передає УНН.


“Ми встановили обмеження, які максимально попереджають скупчення людей. Наприклад, обмежена робота магазинів непродовольчих товарів, які не є товарами першої необхідності. Всі продовольчі товари: засоби гігієни, побутової хімії, медичні вироби – все необхідне є в доступі. Є велика кількість нарікань та навіть жартів з приводу того, чому в супермаркетах не можна купити щось не продуктове. Розумію, але купівля непродовольчих товарів збільшує мобільність населення. Це також означає більше часу в магазині, а відповідно – більша можливість перетнутися з тим, хто хворіє без симптомів і розповсюдити захворюваність далі”, – сказав Денис Шмигаль.
Він зазначив, що таким шляхом ідуть більшість європейських та світових країн, які запроваджують обмеження.


Натомість українці не припиняють жартувати щодо заборон на продаж у маркетах шкарпеток та інших товарів.


Після запровадження локдауну з’ясувалося, що у магазинах забороняється продаж непродовольчих товарів, зокрема таких, як шкарпетки. Через це у МОЗ пояснювали, що забороняється діяльність побутових магазинів, а з кіосків можна торгувати кавою, цигарками та батарейками.


З 8 січня до 24 січня включно в Україні посилюються карантинні обмеження, запроваджені у зв’язку з епідемією коронавірусу.


Нагадаємо, Шмигаль анонсував якнайшвидше зниження цін на газ.


Джерело статті: “https://informator.press/shmyhal-rozpoviv-chomu-ukraintsiam-pid-chas-lokdaunu-zaboroneno-kupuvaty-shkarpetky/”