Біля Варшави польські рятувальники розшукують тигрового пітона

Біля Варшави польські рятувальники розшукують тигрового пітона

23.07.2018 Новости

Біля Варшави польські рятувальники розшукують тигрового пітона

Неподалік від Варшави на березі Вісли тривають пошуки дорослого пітона, сліди якого помітили на початку липня.

У зв’язку з високим рівнем води у Віслі в результаті значних опадів упродовж останніх днів, пошуки гігантської змії ведуться за допомогою дрона, інформує Dziennik.pl.

“Ми зараз зосереджуємося на пошуках пітона за допомогою дрона, оскільки у даний момент це найбезпечніше”,- повідомила Інга Леховська з організації із захисту тварин Animal Rescue Polska.

За її словами, пошуки піших патрулів ускладнюють повалені дерева у результаті буревіїв в останні дні, а також високий рівень води.

До цього часу за допомогою дронів і фотопасток у районі пошуків зроблено декілька тисяч фотознімків, але нових слідів пітона не виявлено. З п’ятниці до пошуків приєдналися рятувальники зі спеціально тренованим собакою. Він взяв слід і двічі довів його до ріки, що може означати зміну місця перебування пітона за руслом ріки.

Як інформувалося, польські рятувальники, поліція та екологи від початку липня шукають дорослого тигрового пітона довжиною від чотирьох до шести метрів і діаметром 50 сантиметрів.

Шкіру пітона після линяння виявив перехожий, згодом помічено його сліди між населеними пунктами Дембіна і Гасси на південь від Варшави.

Тоді рятувальники та поліція забили на сполох, попереджаючи місцеве населення про можливу небезпеку для прогулянок в цьому районі.

Місцева поліція просить усіх, хто помітить пітона, негайно повідомити в поліцію. Одночасно з цим, польські правоохоронці намагаються встановити, кому міг належати пітон і як він опинився на волі.

Природнім ареалом існування тигрових пітонів є південно-східна Азія: Пакистан, Індія, Бангладеш, Непал, Шрі-Ланка, Індокитай.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/07/23/302512-bilya-varshavy-polski-ryatuvalnyky-rozshukuyut-tygrovogo-pitona”